728 x 90

Własna firma w młodym wieku? Inspirujące spotkanie z Susanną Michałek

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Własna firma w młodym wieku? Inspirujące spotkanie z Susanną Michałek

Marzysz o założeniu własnej firmy? Zastanawiasz się, jak zrobić ten pierwszy krok, aby zacząć działać na własny rachunek? W takim razie to spotkanie jest dla Ciebie! Susanna Michałek, 22-letnia współzałożycielka Soirèe Cosmetics opowie, jak zaczęła się jej fantastyczna przygoda z biznesem!

Susanna Michałek swoją firmę kosmetyczną założyła w 2016 roku, będąc jeszcze w liceum. Wspólnie z koleżanką Martą Adamską zajęły się produkcją płynnych pomadek, które pokochały światowe gwiazdy, m.in. Cardi B oraz Demi Lovato. Produkty Soiree Cosmetics pojawiały się w prestiżowych magazynach, takich jak Elle, czy brytyjski Vouge.

Jak wystartować z własnym biznesem?

Spotkanie odbędzie się 12 listopada o 19.00 w formie online. Będzie to znakomita okazja, aby dowiedzieć się, jakie cechy powinny wyróżniać młodego przedsiębiorcę, od czego zacząć nowe przedsięwzięcie i co zrobić, aby odniosło sukces oraz co najważniejsze… jak znaleźć w sobie odwagę i determinację do zrobienia tego pierwszego, najważniejszego kroku w świecie biznesu.

Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Organizacji Uczelnianej Uniwersytetu Warszawskiego. Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1447829102274307

Fot. Materiały organizatora

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *