728 x 90

Rozwijaj siebie i odzyskaj równowagę. Szkolenia rozwojowe w lipcu

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Rozwijaj siebie i odzyskaj równowagę. Szkolenia rozwojowe w lipcu

Wakacyjny rozwój osobisty. Jakie kontynuacje przygotował na lato Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia? Z czego warto skorzystać?

Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia proponuje w lipcu trzy kontynuacje. W programie dwa spotkania we Wrocławiu i jedno w Gajówce na Pogórzu Izerskim. Warto rozważyć inwestycję w siebie podczas planowania tegorocznego urlopu.

Rozwój osobisty, to najprościej mówiąc, dążenie do odkrycia swojego potencjału, a następnie maksymalnego wykorzystania go w codziennym życiu. Rozwój osobisty to proces, droga. Chcąc nad nim właściwie pracować – trzeba przykładać się każdego dnia. Warsztaty, szkolenia i kursy pozwalają zintensyfikować starania. W dodatku wszystko odbywa się pod czujnym okiem fachowca, który doradzi i pomoże obrać właściwy kierunek.

Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia

Euphonia to miejsce, w którym można zadbać o swój rozwój osobisty. Dzięki pomocy Instytutu można poprawić jakość swojego życia i skutecznie poznać oraz rozwinąć swoje kompetencje. W ofercie Instytutu Rozwoju Osobistego Euphonia znajdują się: mentoring, całoroczny kurs rozwoju osobistego, warsztaty rozwoju osobistego i treningi uwalniania uczuć.

Warsztaty poprowadzi mgr Jolanta Toporowicz, certyfikowana psychoterapeutka EAP. Jest to terapeutka z wieloletnim doświadczeniem i twórczyni autorskich metod rozwojowych. Do efektów jej pracy należą m.in. mapa poziomów świadomości MpaJa, czy program Zaufać Sobie. Jolanta Toporowicz jest nie tylko właścicielką Instytutu, ale też autorką książki pt. “(Nie) zwyczajne ja”.

Szkolenie rozwojowe w grupie
(fot. Luis Alvarez / DigitalVision / Getty Images)

Mocny początek lipca – trening dla zaawansowanych

Lipiec rozpocznie się od treningu dla zaawansowanych. Dwudniowe warsztaty zaplanowane na 3 i 4 lipca 2021 r., dedykowane są osobom, które przeszły roczny kurs rozwoju osobistego dla zaawansowanych. Tytuł spotkania to: Rozumienie, empatia, współczucie, współodczucie. Doświadczanie różnych poziomów świadomości. Spotkanie odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska i przybierze formę wykładu, ćwiczeń i dyskusji.

Weekendowe spotkania dla zaawansowanych to okazja, aby przetrenować zdobytą w praktyce wiedzę. Dwa dni spędzone w centrum miasta, jednak w spokojnym miejscu i otoczeniu fachowców, którzy pomogą nam zintensyfikować starania nad wewnętrzną zmianą. Spotkanie jest okazją do połączenia pracy nad umysłem z pracą nad ciałem.

Czterodniowe spotkanie wyjazdowe

Przekraczanie poziomu świadomości. Zmiana paradygmatu. Uwalnianie uwikłań. Taki tytuł mają zaplanowane na przedłużony weekend w dniach 22-25.07.2021 warsztaty wyjazdowe. Meeting odbędzie się w Gajówce na malowniczym Pogórzu Izerskim. Będzie to okazja do wdrożenia w życie i przetrenowania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas zaawansowanego kursu „Zaufać sobie”.

Podczas wyjazdu odbędą się wykłady, ćwiczenia, warsztaty i dyskusje. Zaplanowano również ćwiczenia z medytacji. Piękna sceneria, okoliczności przyrody oraz atmosfera oderwania od zgiełku miasta, będą doskonałą okazją, aby pogłębić pracę nad sobą.

Szkolenie rozwojowe w grupie
(fot. Luis Alvarez / DigitalVision / Getty Images)

Zakończenie lipca 

Uwalnianie emocji i przekonań, zmiana paradygmatu, przekraczanie poziomu świadomości to kurs zaplanowany na końcówkę miesiąca. Spotkanie odbędzie się we wrocławskim hotelu GRAPE w dniach 30.07-01.08.2021. Jest to kolejne ze spotkań tylko dla uczestników rocznego kursu rozwoju osobistego dla zaawansowanych. Okazja do spotkania i podsumowania efektów pracy.

Szkolenia z Euphonią

Oferta szkoleniowa Instytutu Rozwoju Osobistego Euphonia jest bardzo bogata. Początkujący znajdą coś dla siebie już od sierpnia. Zaplanowany jest trening wyjazdowy Przekraczanie poziomów świadomości. Wraz z nadejściem września rozpoczną się kursy z cyklu „Zaufać sobie”, które pozwolą nam latem 2022 roku skorzystać z propozycji dla zaawansowanych. Warto śledzić stronę Instytutu w oczekiwaniu na nowości szkoleniowe.

Zdjęcie główne artykułu: fot. Luis Alvarez / DigitalVision / Getty Images

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *